O mně  


Systém jógy a dvě milované osoby mého života - mé děti - jsou mými největšími učiteli. Učí mě žít v přítomnosti, v tom nejpřirozenějším štěstí. 

A tak vnímám jógu já. Co se odehrává jednou či dvakrát týdně na lekci, je prospěšné a přínosné. Meditovat na podložce v sále je "jednoduché", ale těžší je to přenést do běžného života. To je mým cílem, najít vnitřní klid a pocit trvalého štěstí sama v sobě... A žít ho i v uspěchaném světe všedních dnů. Moc bych si přála navodit tento pocit i ve Vás...

Jógu jsem začala poznávat v roce 2008 a inspiroval mě můj syn, kterého jsem v té době ještě nosila pod srdcem. Asi tušil, že by bylo vhodné, abych svůj zrychlený způsob života trochu zpomalila a vydala se jiným směrem. 

Od dětství jsem se věnovala různým sportům. Trénovala jsem několikrát týdně. Byla to taková moje vášeň, ale dlouhodobě to pro tělo, myslím tím fyzické, nebylo příliš vhodné. Psychicky mi to dělalo dobře, ale začala jsem být příliš často unavená. 

V roce 2009 jsem absolvovala Fakultu tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově a od té doby praktikuji jógu. Dělá mi dobře jak fyzicky, tak i psychicky. Po lekci se necítím unavená, ale právě naopak, mám mnohem více energie. Tím ale nechci tvrdit, že není správné věnovat se jiným sportům a aktivitám. Jóga je pro mě základ, ale moc dobře mi dělá třeba i tanec, běh, volejbal a další. 

V roce 2011 jsem ukončila roční studium jógy II. třídy u Českého svazu jógy. Poté následovaly víkendové kurzy a semináře - Jóga pro děti, Jóga smíchu, Asistence v pozicích a další. 

V současné době studuji Jógovou terapii, filozofii a etiku na Filozofické fakultě Univerzitě Karlově a České akademii jógy. 


Jóga je mojí celoživotní výzvou. 


To nejkrásnější na světe nejsou věci, nýbrž           chvíle, okamžiky, nezachytitelné vteřiny.                Karel Čapek